Laulupidu: päev 1

reede, 30. juuni 2017

Enamik eestlasi ilmselt teab, et juba nädala alguses sai alguse laulupeonädal (no kidding, mul on see mingi novembrist saati kalendris kirjas ja ma isegi ei teadnud siis veel, kas ma saan laulupeole) sest siis algasid tantsupeo proovid. 

Laulupeo esimene proov oli täna hommikul kell 12. Paraku ei õnnistanud emake loodus meid eriti hea ilmaga.. Ja mina läksin kleidiga, sest mul on kolmapäevasest jõuksist ikka veel jalad nii haiged, et ma ei saanud hommikul pükse jalga. See pole isegi nali, see juhtus päriselt. Üldiselt mul siiski polnud külm, sest ma olin piisavalt tark, et panna selga vest ja selle peale kliimakindel kilejope. Olin siiski enamuse ajast vihma tõttu märg ja mu jalad ja selg valutasid enamuse ajast ja üldiselt oli ka igapidi märg ja paha, aga emotsioon oli ikkagi väga hea.

Ma tassisin terve päeva kaamerat kaasa, lihtsalt selleks, et pildi tegemise hetkel avastada, et mul pole mälukaarti sees. Jälle.. Nii, et minu tugevast tahtmisest teha eazy-peasy pildipostitus laulupeost minu silmade läbi ei tulnud midagi välja.

Otsustasin end päeva lõpuks Tokumarust tellitud sushiga premeerida. Mulle meeldis, kuidas nad pakkisid mulle kaasa kaks paari pulki. Nagu ma üksi ei suudaks 8 tempurat ja 4 makit ära süüa. H a h. (Saladuskatte all pean ütlema, et ma siiski jätsin ühe maki söömata)

Homme jälle. Mitte sushit, aga laulma küll. Ja ma loodan, et ma saan hommikul püksid jalga.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar