minu esimene tuhat

neljapäev, 22. juuni 2017

Halleluuja! Mul sai selle blogiga esimene 1000 täis. *Surub iseendaga kätt* Mul pole täna eriti hea päev olnud ja selle teadasaamine teeb meele kohe härdaks - nii tore! Ma olen viimasel ajal öösel blogipostitusi ette kirjutanud nii, et mul on mõned blogipostituse, mis ootavad avaldamist, aga need võivad oodata. 

Kavatsesin hommikul trenni minna. Mõtlesin, et vaatan viimaks selle jõusaali üle ja nipet-näpet, lähen võiibolla balancesse või kuhugi. Mul oli isegi äratus kella kaheksaks pandud, et hommikul ära käia ja ülejäänud päevale mingi mõttetu asi seada (näiteks Project Runway maraton või midagi), aga mingil põhjusel ma ignoreerisin seda äratust ja ärkasin üles hoopis 13.20!!!! Nii palju siis trennist - klubi pandi täna kell neli kinni ja mul oli veel raamatukokku vaja minna. 

Sõin hommikusöögiks seda uut pehmikut peedi ja pastinaagi ja mingi asjaga veel. Minu jaoks oli kõike natuke palju, see Fazeri peedi-pastinaagi sai oli kõvasti tagasihoidlikum ja maitses mulle rohkem, aga see selleks. Panin end siis riidesse ja läksin jala Nõmmele raamatukokku, lihtsalt selleks, et teada saada, et raamatukogu on alates 19. juunist remondis. Haha, miks mina? Vaatasin siis netist, et Pääsküla raamatukogu on kella seitsmeni lahti ja otsustasin Selveris ära käia, ja siis Pääskülla raamatukokku minna, sest ma tahtsin vildikaid osta. Mu elu on pärast pensionile jäämist üks suur arts and crafts project, sest mul pole muud teha ja näiteks eile hakkasin bulletjournalit pidama, kuigi ideaalis peaks seda aasta algusest alustama, aga ükstapuha. Ja ükspäev ma maalisin näppudega.

Kuna ma olin eluga veits done selle raamatukoguvärgi pärast, siis ma premeerisin end lisaks vildikatele ka uue hambaharja ja ühe Red Bulliga ja siis läksin Rahumäelt rongi peale.. Lihtsalt selleks, et Pääskülla jõudes avastada, et google jagas mulle valeinformatsiooni ja Pääsküla raamatukogu pannakse täna siiski hoopis kell neli kinni. Kell oli 16:26.. TEGELT KA VÕI? 

Nüüd ma olen kodus ja peksan omale Faulkneri "Hälina ja raevuga" vastu pead, sest see on viimane lugemata raamat, mida ma hetkel oman ja nüüd tuleb veel pikk nädalavahetus ja raamatukokku jõuan ma (raamatukogu on siis ka alles esimest korda vahelduseks lahti) alles teisipäeval.. täna on neljapäev. Ma suren ära. Ma planeerin selle oma bulletjournalis esmaspäeva peale.

Kõige lõpetuseks üks shameless selfie, mis väljendab minu emotsioone seoses selle raamatukogutralliga ja, mille ma tegin ainult selle pärast, et sellesse postitusse mingigi pilt lisada. Järele mõeldes oleks ilmselt pidanud "peace" märki näitama või midagi..


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar