Laulupidu: päev 2

laupäev, 1. juuli 2017

Ilm läks ainult hullemaks, küll aga ma panin püksid jalga. Sellest hoolimata oli väljas ikka sittakanti külm, seenevihma sadas suurema osa päevas ja et eriti nilbelt öelda, siis tuul tõmbas läbi nagu oleks me kõik kari litse. Ma palun vabandust.

Kes veel ei tea, siis ma laulan segakooris alti, seega olen ma homme laulukaare all avaühendkooris, segakooris ja lõpuühendkooris ja kokku laulan ma kaasa 14 laulule (ja muidugi kõigile lauludele teiste repertuaaris, mille sõnu ma tean), mis on päris palju. Sellega seoses, kes oleks arvanud, et laulmine nii palju energiat nõuab, et ma juba kolm tundi pärast hommikusööki ja kahte tundi laulmist näljast nõrkemas olen. Täna kahjuks seljankat ei saanud. Kurat, mulle meeldis see seljanka.

Kui eile oli minu jaoks ainult segakoori proov, siis tänast hommikut alustasime me 9.50 hommikul lõpuühendkoori prooviga, millele järgnes avaühendkoor ja siis paar tundi ootamist, mille vältel sai süüa, aga enamuse ajast tiksusime me lihtsalt ses külmas kõledas vihmas ja ilkusime, kui tore meil on. Ja kui me parasjagu sarkastilisi märkuseid ei teinud, virisesime me ilma üle ja lõdisesime kusagil oma näppe ja varbaid otsast. Alles siis hakkas segakoori läbimäng, millele järgnes kaks ühendkoori avamängu.

Lõpp läks eriti emotsionaalseks. Ei saanudki aru, kas me kõik nutsime, sest "Meil aiaäärne tänavas" on nii emotsionaalne laul või tegi vihm oma töö. Kuulsin, et keegi prahvatas "Õhtu ilu" ajal südantlõhestavalt nutma, sest ta polnud ilusamat laulu oma elus veel kuulnud.

Rasmus Puur peaks kirjutama käsiraamatu "101: Kuidas flirtida 30 000 inimesega korraga"

Seda ka, et.. Vaatasin enne tantsupidu ja mõtlesin, et peaks mõne rahvatantsurühmaga liituma, sest päris ausalt, mu eesmärgiks on kasvõi korra elus tantsupeol "Oige ja vasembat" tantsida. Ma kunagi isegi käisin rahvatantsus, aga me rühm ei pääsenud 6 aasta jooksul (mille sisse jäi 2 laulu- ja tantsupidu) kordagi tantsupeole. Ja siis kadus see rühm hoopiski ära ja sinna see jäigi.

Kaks tehtud, kolmas ja parim veel minna! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar