ma olen veidrik ehk 21 asja minu kohta, mis on täiesti mõttetud ega anna midagi juurde

neljapäev, 13. juuli 2017

Ma alguses mõtlesin, et see postitus tuleb 18 fakti minu kohta, sest ma olen 18 aastane ja värki, aga minu arust on 21 palju ilusam number ja kuigi ma olen veendunud, et ma ei saa elu sees 21 fakti kokku, siis võin ma ikkagi üritada. Pealegi, mingil põhjusel meeldib mulle täiega jagada, milline veidrik ma olen. Nii, et hoidke alt! Siit tuleb üks ajuvabalt pikk postitus.
 1.  Ma ei suuda ilma muusikata olla - mul peab alati mingi taustaheli olema, isegi kui ma ise olen viimased 72 tundi vaikinud, siis muusika peab alati mängima. Ilmselt on see ka põhjus, miks ma nii paljusid laule tean.
 2. Mul on prillid tugevusega -3 ja prillikandja olen ma tehniliselt alates 2009 aastast, kuid kuni 2013. aastani teesklesin ma, et mu silmanägemine on korras ega kandnud prille.
 3. Ma söön suvel minimaalselt jäätist. Mu põhiline jäätisesöömine toimub talvel - mida külmem on väljas, seda enam ma jäätist söön. Jäätis on mu lemmikmagustoit!
 4. Mulle ei meeldi pannkoogid ja ma ei söö mune (omletina veel, aga prae- ja keedumuna või munavõi on ei) paprikat ja oliive. 
 5. Mul on hämmastav kingakollektsioon. Mul on kokku 19 paari kingi (ainuüksi kõrgeid kingi on mul 11 paari ja ma pole isegi kontsakandja) + tossud, saapad, tennised ja kummikud. Kokku teeb see umbes 35 (või rohkem, ma pole täpselt loendanud) paari jalanõusid.. Kuigi olgem ausad, mu pesukollektsioon on veel suurem.
 6. Mu lemmikvärv on must. Minu arust on see kõige poeetilisem ja seksikam värv, see sobib mulle kõige paremini ja ma tunnen end enamasti hästi ainult siis, kui ma musta kannan. Mu vanaema arvas pikka aega, et ma olen goot, aga isegi tema on viimaks nentinud, et must sobib mulle kõige paremini.
 7. Ma olen püsimatu. Asjad ärritavad mind kiiresti ja mul puudub igasugune tähelepanu- ja keskendumisvõime. Ma pean enamasti koristamiseks terve nädala võtma, sest mul on vaja kolmepäevast soojendusperioodi, kus ma saan vajadusel võtta kolmetunnise pausi, et koeraga juttu rääkida.
 8. Ma olen hästi teadmishimuline. Mulle meeldib uusi asju juurde õppida ja teada saada ja ilmselt see on ka põhjus, miks lugemine mu lemmikhobi on.
 9. Mu lemmik raamatu- ja sarjažanr on krimi, mu lemmik filmižanr on draama. 
 10. Vaatamata oma muusikaarmastusele oman ma vaid ühte CD plaati, milleks on Kings Of Leoni "Come Around Sundown". 
 11. Ma ei kanna ehteid ja viimasel ajal ei kanna ma meiki ka enam. Ma olen oma koolisõrmustki näiteks ainult 4 korda kandnud ja minu meikimine näeb välja nii, et ma joonistan omale 8 minutiga kulmud. 
 12. Ma teen väga paljusid asju irooniliselt; seda, mida keegi minust ei oota, ma just teengi. Ma hakkan midagi irooniliselt tegema, aga siis see lihtsalt jääb külge või saab harjumuseks. Trenn ja koor on sellised asjad.
 13. Ma lasin oma praeguse soengu värvida ja lõigata pärast Nothing But Thieves "Amsterdam" muusikavideo nägemist. Küll, aga on mu toon palju kollakam, kui lauljal, sest mu juuksur ütles, et valge pea nõuab palju hooldust ja ta teab, et ma ei viitsi isegi niisama juukseid pesta. 
 14. Mu põhiliseks stiiliinspiratsiooniks on meestemood. Mu stiil on üsna väga androgüünne ja ilmselt ma riietuks isegi veel mehelikumalt, aga mulle ei meeldi tegelikult üldse pükse kanda.
 15. Ma räägin väga palju. Ja ma mõtlen seda.. nii palju suisa, et inimesed teavad ja räägivad tuttavatele ka edasi (mulle öeldi ühe korra "Mulle on räägitud, et sa räägid palju, aga ma ei teadnud, et see lausa nii palju on.."). Enamasti selle pärast, et ma olen väga introvertne ja viibin väga palju iseenda seltskonnas ja kui mul viimaks rääkimiseks võimalus avaneb, siis ma lihtsalt räägingi lõputult. 
 16. Mu lemmikinimesed maailmas on mu vanaema ja Corey Taylor.
 17. Mul põhimõtteliselt puudub võime laulusõnu, luuletusi või muidu sõnu meelde jätta. Ma võin igasuguseid muid asju meelde jätta ja vahepeal on mul sõna otseses mõttes geniaalne mälu, sest mul on meeles terve hunnik täiesti suvalisi asju, mida ma ei peaks mäletama või teadma, aga samas olen ma oma elus suutnud meelde jätta ainult ühe luuletuse ja seda ka valesti (Elagu "Ma olen pannud segast"!)
 18. Mu lemmikraamat on Haruki Murakami "1Q84", aga ma pidin seda alustama neli korda enne, kui ma selle viimaks läbi suutsin lugeda. Ma ei suutnud seda lugeda, aga ma ei suutnud seda ka lugemata jätta.
 19. Mulle meeldib talv rohkem kui suvi.
 20. Mulle ei meeldi mu sünnipäev. Ma pole pea viimased kümme aastat juba sünnipäeva tähistanud (üks aasta seal vahel oli erand) ning ainus mille järgi üldse tajuda, et mul sünnipäev on, on see, et ma söön sel päeval alati lepatriinu torti ja nutan "November Raini" saatel. Eksole, can you tell, millal mu sünnipäev on.. 
 21. Mulle ei meeldi kingitusi saada ega kallistada.
Ja nõndaks. Kui keegi üldse viitsis selle postituse lõpuni, siis ma viskan talle virtuaalselt viie.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar