(hilis)õhtused heietused

teisipäev, 15. august 2017

Mul polnud täna õhtul absoluutselt mitte-mingisugustki tahtmist "Konte" vaadata, seega ma mõtlesin, et vaataks mingit filmi. Kuna mul ükspäev ei läinud Popcorn Time tööle, siis ma ei saanudki teada, kas "Acrosse the Universe" on Popcorn Times olemas. Tuli välja, et on, ainult, et asi oli selles, et see kestab 133 minutit, mis minu maailmas on umbes 10 tundi. Okei, mõtlesin siis, et otsin mingi lühema kestusega filmi, ja siis mul tuli meelde see Philip Seymour-Hoffmaniga film, kus ta vanasse laohoonesse New Yorki koopia ehitab, et mingit näidendit tegema hakata. Hea küll, otsisin, leidsin ka, aga filmi pikkus 124 minutit, mis minu ajaskaalal on umbes 9 tundi. 

Aga teate, mis filmid on alati lühemad kui 2 tundi? Romantilised komöödiad. Õnneks on Popcorn Times see žanri valik, kust ma siis valisin romance, sest ma olen täpselt nõnda läila. Sirvin seda romance kategooriat siis ja mu pilk jääb pidama filmil "The Room". Ja ma ei mõtle seda Brie Larsoniga filmi, kus ta oma pojaga toas kinni on, vaid seda the "The Roomi". 2003 aasta Tommy Wiseau filmi, mis on tituleeritud halvimaks filmiks ü l d s e.

Tegin filmi lahti, kuigi ma olin üsna kindel, et vaatama ma seda niikuinii ei hakka, aga noh, lihtsalt huvi pärast, et lugeda, millest see film räägib ja nii. Filmi kirjelduseks on märgitud järgnev tekst: "Johnny is a successful banker with great respect for and dedication to the people in his life, especially his future wife Lisa. The happy-go-lucky guy sees his world fall apart when his friends begin to betray him one-by-one." Ei kõla ju nii halvasti, eks?

Aga imdB rating on 3,6 tähte. 3,6. Võrdluseks, siis "Twilightil" on 5,2, seega see film peab ikka väga halb olema. Okei, läksin siis review sektsiooni, sest midagi tarka peavad inimesed ikka selle filmi kohta ütlema. Esimene asi, mida ma näen, on 10 star review: "I have now seen Mr. Tommy Wiseau's cinematic tour-de-force, 'The Room' three times. With each viewing, 'The Room' becomes more complexly entangled in and inseparable from my own life. I no longer know where The Room ends and I begin. It is, without question, the worst film ever made. But this comment is in no way meant to be discouraging. Because while The Room is the worst movie ever made it is also the greatest way to spend a blisteringly fast 100 minutes in the dark. Simply put, 'The Room' will change your life. [---] If you took the greatest filmmakers in history and gave them all the task of purposefully creating a film as spectacularly horrible as this not one of them, with all their knowledge and skill, could make anything that could even be considered as a contender. Not one line or scene would rival any moment in The Room. The centerpiece of this filmic holocaust is Mr. Tommy Wiseau himself. Without him, it would still be the worst movie ever made, but with him it is the greatest worst movie ever made."

Kerin siis natuke edasi ja tuleb 1 star review: "This film is like getting stabbed in the head." 

Veel üks 10 star review: "If anyone actually watched this movie and walked out with just the notion that it was a "bad movie" they have absolutely no sense of humor... This movie is not a "bad movie," it is by far the worst movie ever made."

Veel üks 1 star review: "One of my favorite movies ever!" Või siis samast 1 tähe kategooriast veel: "Rocket-powered poop on a stick!"

Ja nii ta läheb. Ja ütleme nii, et ma ei kavatse enam kunagi nukker olla. Iga kord kui mul on tahtmine kurb olla, lähen ma ja loen "The Room" reviewe. Kurat küll, ma peaks oma ajurakke säästma ja raamatut lugema või midagi. 

2 kommentaari:

 1. synecdoche, new york on lihtsalt nii wtf film et ma ei saanud umbes 90% ajast aru, mida kuradit toimub :D
  ja the room on nii naljakas film, et ma olen seda umbes 5 korda vaadanud ja iga kord naeru kätte ära surnud. nii hea, kui halb see on :D kindlasti soovitan vaadata, aga seltskonnaga võib-olla parem, sest siis saab koos selle üle naerda ja seda kommenteerida.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mulle meeldivad sellised wtf filmid. Igatahes, kavatsen millalgi mõlemad filmid üle vaadata. :D

   Kustuta