ma olen eestlane, ma käin soomes šoppamas

kolmapäev, 30. august 2017

Kunagi varem mainisin ma ilmselt juba kusagil, et ma käin kaks või kolm korda aastas Soomes šoppamas. Ma ei käi seal siiski sugugi iseenda pärast, sest mu riided on enamasti taaskasutusest pärit, vaid mu vend on lihtsalt snoob, kellele meeldivad kindla brändi teksad, mida eestis ei müüda ja seega viibki tee meid iga paari kuu või poole aasta järel Soome, et ta saaks omale teksaseid osta.

Aga.. ma käisin eile jälle Soomes. Viimased kolm kuud vaene olemist mind ei takistanud, sest mu ema andis mulle heldelt 50 eurot, et see enda peale kulutada. Ma läksin poodidesse ideega saada käpad taha Corey Taylori hiljuti ilmunud raamatule "America 51", sest mul on kindel plaan oma Corey Taylori kollektsioon täielikuna hoida, aga ilmnes, et see pole ka Soome veel jõudnud, seega ma mõtlesin, et sitta kah, ma siis premeerin end millegagi.

Ma ostsin 50 euro eest pesu. Kas ma kahetsen? Ei. Muidugi, ma hakkasin Cubuse pesuriiulite vahel mõtlema, et mu pesusahtel seisab kodus lahtiselt, sest sinna ei mahu enam midagi sisse, aga kas seee takistas mind? Jällegi, ei. 

Üldsegi, rääkides Cubuse pesust, siis ma ei ole üldiselt eriline tavalisest riidepoest pesu ostmise pooldaja. Võibolla on asi selles, et ma olen rinnakam kui keskmine minuvanune vaene õpilane ja New Yorkeri pesu laguneb mul kohe pärast esimest selgapanekut seljast JA seal polegi nii suurt suurust, kui mul vaja läheb, ja H&M'il on halb omadus pikapeale välja venida (just braletted ja püksikud, kuigi ma pean nentima, et ilmselt on bralettede puhul asi selles, mida nad üleval peavad hoidma) ja nagu kiirmoekettidel kombeks on, siis on nende rinnahoidjad täidetud üleliigse padjandusega, mis mulle ei meeldi ning enamasti puudub ka võimalus see padjandus sealt seest ära võtta (ja kui rinnahoidja tuleb ilma patjadeta in the first place, siis paistavad välja asjad, mis ei peaks välja paistma). Ja ma ausalt ei vaja oma tisse enda või kellegi teise vaatevälja segama. 

Ma tean, et ka Cubus on tehniliselt kiirmoekett, kuid ma olen pärast aastaid kestnud pesusõltuvust avastanud, et Cubus pakub üht parimat valikut odava hinnaga kvaliteetsest pesust. Ma olen kandnud ka nt Triumphi, mille puhul ma pean välja käima 30-40 eurot rinnahoidja eest, mis mulle nädala pärast enam võib-olla ei meeldi või mille puhul mind painab pidev mõte, et ma oleks saanud selle sama raha eest Cubusest 3 paari imekauneid tissiveste, mis kvaliteedilt minu jaoks kuidagi alla ei jää. Cubuse hind on enam-vähem sama, mis H&M's ja New Yorkeris, kuid tõesti - palju kvaliteetsem, sest peab vastu ka kogu naiseilule, mis mul pakkuda on ega veni seejuures välja (mul on Cubusest üks lemmik-bralette, mida ma päris tihti kannan ja see on üle aasta vana, aga seljas istub nagu uus). Pealegi pakuvad nad suurt valikut (just suuruse ja värvi poolest) ja kõik asjad on esteetiliselt silmailu pakkuvad. Neil on ka pea alati mingid sooduspakkumised, näiteks 2=3 või osta 5 paari püksikuid 19 euro eest ja muu selline, mis laseb pesušopinguga hulluks minna. 

Muidugi, ma ise olen küll rinnakas, aga ka mina olen täpselt piiri peal ehk kui ma veel rinnakam oleksin, siis ilmselt läheks ka minul Cubusest pesu ostmisega raskeks, kuigi ma eile vaatasin ja seal on mingil määral müügil ka ilusat pesu E korvile ja eriti ilus pesu suurele korvile oli müügil KappaAhI poes. 

Ma nagu kirjutaks halba reklaamipostitust, et kõik Tallinkiga Soome põrutaks ja ka Cubusest pesu ostaks, aga ma olen lihtsalt väga hyped kogu sellest ilusast pesust, mis ma eile skoorisin. Ma näitan pilte ka. Mitte seljas muidugi, sest ma tahan tulevikus tööd leida ja mul pole vaja, et internet oleks täis pilte minu 18-aastasest kehast poolalasti ja pesuväel; buduaaripildid ja muud kelmikad alastifotod peaks siiski jääma esialgu tulevikku ja kellegi erilise jaoks. Buduaaripiltidega pole kuhugi kiiret ja ilmselt olen ma heas/suurepärases vormis veel kena 10-15 aastat. :)

Mõlema paari hind oli 14,95€

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar