ma saan 7 257 600 sekundi pärast 19

reede, 18. august 2017

Mind tabas täna keskpäeva paiku üks julmemat laadi šokk, kui ma sain teada, et novembrini polegi 4 kuud aega. Minu ajaskaalal on november hetkeseisuga nii kaugel, et ma siiralt arvasin, et mu sünnipäevani on vähemalt 4 kuud, kuid tegelikult tuli välja, et mu sünnipäevani on aega vähem kui 3 kuud.

Ma tegelikult ei teagi, miks ma sellest praegu nii suure numbri teen, sest ma olen ometigi see inimene, kes oma sünnipäeva ei tähista. Ma enamasti isegi ei ütle kellelegi, et mul nüüd sünnipäev on ja tegelikult on sünnipäev mu jaoks nagu iga teine päev. Isegi mu vanemad unustavad aeg-ajalt ära, et mul sünnipäev on ja ma pole sellest kunagi numbrit teinud. Iga päev võib torti süüa.

Ilmselt olen ma tegelikult veel siiski liiga noor, et vanaks jäämist pelgama hakata? Samas, võibolla see siiski hitib mingil määral, et lisaks sellele, et ma juba teist aastat täisealine olen, tundub kaubanduskeskuses vabanduse "vabandust, ma olen alles alaealine" kasutamine ebasobivaks muutuvat ja ma pole valmis veel ütlema, et "vabandust, ma ei soovi/mul pole aega teiega rääkida". Võibolla on see ka tingitud sellest, et vahepeal tundub, nagu oleks Dancing Queeniks olemine minevikku libisemas ja lähemale on tulemas see kurb reaalsus sellest, et ma ei meeldi enam kellelegi, kui 23 ükskord kukub (jõuksis mängis täna Blink-182).

Enne kui arugi saan, pean AquaCore asemel võtma Seeniorite vesiaeroobikat.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar