mu nägu on piinlik

esmaspäev, 14. august 2017


Elu on mõnikord kohutavalt imelik ja ilus. Kuna erinevad bussilood on hetkel populaarsed, siis ma räägin ka ühe. Nimelt sõitsin ma eile bussiga trennist koju ja istusin siis bussis, kui viimases pingis istuv ilmselgete joobetunnustega mees hakkas kõva häälega "Õllepruulijat" laulma ja kutsus ka kaassõitjaid kaasa laulma. Imeilus!

Ma tahtsin tegelikult sellest rääkida, et ma mõtlesin täna hommikul, et teeks oma blogis väikeseid ümberkorraldusi, muudaks kujundust ja nii. Otsustasin siis endast ka pilti teha, et muuta seda küljeribal olevat fotot. Panin kõik statiivi üles (mu päris statiiv on remondi käigus kaduma läinud, seega pidi hunnik raamatuid seda ülesannet täitma) ja kaamera ja joonistasin omale kulmud näkku ja värvisin isegi ripsmed ära, sest ma tundsin, et ma näen vastasel juhul välja nagu väike poiss. Mitte päriselt, aga peaaegu. 

Istusin siis kaamera ees ja noh, minu puhul pole üldiselt ka eriti fotogeenilise inimesega tegemist, seega ma siis üritan end ikka parimast küljest näidata ja teen kindlaks, et mu imekaunid põsesarnad pildil ikka eksponeeritud oleks ja et mu silmad oleks normaalselt avatud ja no üldiselt ka, et ma mingi debiilik välja ei paistaks (mis tõele näkku vaadates on üsna keeruline ülesanne). Ja klõpsutan siis oma lõusta.

Ühel hetkel ma mõtlen, et nonii, aitab küll, küllap ma mõne hea pildi ikka saanud olen, sest no nii kole ma nüüd ka täitsa pole, et ma ühtegi head pilti ei saaks. Klõpsin kaameras ja vaatan, et noh, jahm, mingi 30 pilti, mõni peab ikka kasutatav olema. VALE! Ma tegin 47 pilti, millest 4 olid enam vähem kasutatavad. See reaalselt tähendab, et 7% piltidest olid kasutatavad. Enamikel oli see probleem, et mu nägu lihtsalt on nii piinlik, et mu suu oli täpselt pildi tegemise hetkel tõmmelnud või panin ma pildi tegemise hetkeks silmad kinni või nägin ma tõesti nagu debiilik välja.

Lõpuks rikkus kogu see komejant mu tuju üsna ära, seega muutsin ma blogis ainult fonti ja tegin omale uue headeri, sest why not.

Eks ma eksponeerin teile ka oma üllitisi (see tähendab neid nelja kasutatavat pilti). Esimese pildi tegin, et oma undercuti näidata. Täitsin sellega oma ema eluaegse unistuse ja lasin tal omal masinaga juukseid lõigata. Minu isiklik lemmikpilt on viimane, mille ma tegin reaalselt selle pärast, et ma olin selfiede tegemise suhtes juba totaalselt alla andnud.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar