ma olen nii.. materiaalne

pühapäev, 1. oktoober 2017

Ma ilmselt ei tee kunagi enam ühtegi sellist postitust, aga lez go - septembri lemmikud: Tuuli edition.

1. Samsung Galaxy S8
Kuigi mulle meeldisid igasugused asjad septembris, oli mu kõige lemmikum asi (okei, "One Headlight" ja S8 koos Spotify Premiumiga, kust ma seda peamiselt kuulasin, on ilmselt võrdsed) ilmselt mu uus telefon. Kuna mu armas G4 andis juulis juba pooleldi otsad ning otsustas augusti lõpus vabasurma minna, pidin ma uue telefoni muretsema ning kuna Telias oli suurepärane kampaania "Too vana meile, saad uue 50€ soodsamalt", siis viisin ma oma G4 Teliasse ja sain sealt vastu turuliider S8. I love it!


2. The Wallflowers - One Headlight
Täna hommikul sain ma Last.Fmi kaudu teada, et septembri jooksul kuulasin ma 'One Headlighti' ei rohkem ega vähem kui 211 korda. Ajaliselt teeb see kokku 16 tundi ja 42 minutit. KUUSTEIST TUNDI SAMA LAULU? Kõik on korras, tänan küsimast. Ma lihtsalt siiralt armastan seda laulu. See on parim laul, mis ma üle pika aja avastanud olen, seega shoutout The Wallflowersile, et nad 1996. aastal nii lit lauluga välja tulid. In fact, ma kuulan hetkelgi seda laulu ja ma pean netima, et mul lihtsalt ei saa küllalt.

3. Ken Kesey "Lendas üle käopesa". "Lendas üle käopesa" (1975)
Ma lõpetasin selle raamatu napilt enne, kui september läbi sai ja kuigi ma pean netima, et mulle meeldib film üllatuslikult veidi rohkem (Jack Nicholson McMurphyna on parim näitlejatöö, mida ma  oma elus näinud olen.. võib-olla mitte päriselt, aga peaaegu), aga raamat oli väga huvitav lugemine ning muutis filmi mulle veelgi südamelähedasemaks. 

4. Paavli kaltsukas ja mu uus jope
Ma ei osta viimasel ajal eriti riideid, sest ma olen vaene ja mul on niigi palju riideid, aga ma ostsin Paavli kaltsukast jope. See on aga selline naljakas jope, et mul juba oli selline jope. Tegelikult läksin ma selle sama jopega Paavlisse, ostsin sealt 8€ eest uue täpselt samasuguse ning viskasin vana riietekogumiskasti. Nüüd on mul täpselt samasugune jope nagu enne, lihtsalt korralikum ja tervem.

5. Fitbit Charge 2 
Eelmisel aastal tegin väikese investeeringu (149€ ei ole tegelikult eriti väike investeering) ja ostsin aktiivsusmonitori Fitbit Charge 2. Üleeelmine nädalavahetus läks mu fitbitil aga rihm katki ning Ebay aitas mind hädast välja, sest ma tellisin sealt uue rihma. Toooo be honest, siis see nädal ilma Fitbitita pani mind aru saama, kui sõltuv ma oma aktiivsusmonitorist olen ning minust sai nädalaga midagi praktilise nalja laadset, kui inimesed mult kella küsisid ja mina ikka oma tühja kätt vaatasin, et kella näha.

6. Kurat võtaks, ma olen Eesti meister! 
Räägin sellest täpsemalt ilmselt jaanuaris, kui ma medali ka kätte saan lol

See postitus pani mind just aru saama, kui materiaalne ma olen. Cause we are Living in a material world and I am a material girl..

3 kommentaari:

 1. Tore, et selliseid telefonikampaaniaid ikka tehakse! Sama lugu võiks ka prillidega olla.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Minu arust ka väga mõistlik kampaania.

   Kustuta
 2. Tore, et selliseid telefonikampaaniaid ikka tehakse! Sama lugu võiks ka prillidega olla.

  VastaKustuta