ma pesen vana enda puhtaks

esmaspäev, 1. jaanuar 2018

Kui sa hakkad vana-aasta õhtul 22:38:57 "Forrest Gumpi" vaatama, siis Forrest tõesti soovib leitnant Danile head uut aastat täpselt südaööl. Ma veendusin selles ise eile öösel.

Eile oli viimane õhtu, kus ma sain teha nalja "Järgmine aasta saan 20", sest nüüd on see kurb reaalsus käes ja ma saan sel aastal 20. Järgmisel aastal saan ma 21. Ma olen nii vana ja ma tunnen, et ma jään iga minutiga ainult vanemaks, sest ma olen nii väsinud. Ma olen nii väsinud.. Ma olen nii vana ja väsinud, et ma ei jaksanud isegi enam õue ilutulestikku vaatama minna, vaid vaatasin paugutamist läbi akna. Muidugi on võimalus, et ma lihtsalt ei hooli. Mul on ükskõik. 

Ma ärkasin täna hommikul üles ja mõtlesin kõigile neile asjadele, mida ma iseendale sel aastal lubada tahaksin, aga reaalsuses tahaksin ma lihtsalt ellu jääda ja olla natukenegi parem inimene, kui ma eelmisel aastal olin. Ma tahaksin lugeda ühe raamatu rohkem, kinkida ühe naeratuse rohkem, olla rohkem aus ja kasvõi väikestes asjades iseennast ületada. Ma tahaksin olla õnnelikum, aga see on selline asi, mida tundub kuidagi palju paluda. 

Vähemalt pole mul uude aastasse astudes enam ühtki saladust. 

Kokkuvõte aastast 2017:
Loetud raamatuid 21.
Filme vaadatud 13. 
Muusikat minutites nii umbes 47 000 minutit. 
"One Headlighti" kuulatud  rohkem kordi, kui ma üles märkida söendasin. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar