pühapäev, 4. veebruar 2018

Ma ei satu alati telekat vaatama, aga mõnikord ma kuulen midagi ja siis ma jään vaatama ka. Täna näiteks jalutasin ma telekast reporteri ajal mööda ja mind köitis üks küsimus, mis seal esitati. Nimelt küsiti ühelt Soome personaaltreenerilt, kas parem on treenida eesti või soome naisi ja tema vastas, et soome naisi, sest eesti naised kardavad raskuseid tõsta ja tänu sellele mehiseks muutuda. Eee...okei.

Seejärel küsiti grupilt naistelt, kes 10 nädala pärast bikinifitnessis lavale plaanivad astuda, et milline on ideaalne naisekeha ning naistel oli vastus kohe varnast võtta, mis ütles, et ideaalne naisekeha on peen, kuid kurvikas. Üks suisa vastas, et ideaalne naisekeha on bikinifitnessi keha ja paks pole kunagi ilus. Eee.. okei vol.2

Ma lihtsalt tahaks  küsida, et kas seal üldse saab olla selline asi, nagu ideaalne naisekeha? Ja kui saab siis, palun mulle ka üks. Ja ma tahaks veel öelda, et ma siiralt loodan, et kogu selle raskuste tõstmisega olen ma tõesti lõpetamiseks väga mehine mees või muidu on mõttetu. Võib-olla ei pea ma siis viimaks pidevalt sellele küsimusele vastama, et kas ma ei karda jõusaalis mehiseks muutuda, sest siis ma juba olen mehine või taluma neid küsimusi, et kuidas saada minuga sarnaseid tulemusi ilma, et tegelikult midagi tõstma või pumpama peaks. I'm done.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar