mu ema ütles, et nahkpüksid teevad mu tagumiku suureks

esmaspäev, 28. mai 2018

Olen viimased 324 päeva (väike Berliini blokaadi huumor; tegelt on see mingi 4 päeva kokku ainult) ajaloo eksamipileteid teinud ja ma ei hakka valetama - ajalugu on ainus, millest ma hetkel mõtlen. Üleüldse olen ma viimasel ajal igasugustel põhjustel nii palju ajalugu õppinud, et pärast ebaõnnestunud matemaatika riigieksamit ei jäägi mul väga muud üle kui tulevikus täiskohaga ajalugu õppida ja seejärel elu lõpuni kontrolltöid parandada, ajalooteemalistel konverentsidel käia ja Mart Laari teeneid Eesti taasiseseisvumise juures haipida.

Ja ma ei hakka valetama ning ütlen, et kuna ma olen reaalsuses üleüldse paras looder, sain ma ajaloo eksamipiletite konspekti esialgu ühe klassikaaslase käest, aga kuna meie nägemus konspektidest on natuke erinev, hakkasin ma oma konspektiga otsast peale, et teha täpselt selline konspekt nagu mina tahan.

Samuti tegi ta parajal määral fakti-ja kirjavigu, mis ma kirjutan tähelepanematuse arvele, kuid see ei takista mind kõige naljakamate asjade üle naermast (sorry not sorry). Isiklik lemmikhuumor tuli kohe alguses, kus II maailmasõja järgsete riigipiiride muutumise juurde oli kirjutatud, et Poola nihkus Saksamaa poole ja mu ettekujutuses nägi see välja umbes nii, et üks väga kõva häälega kindral karjus kusagilt künka otsast: "NONII, KÕIK POOLAKAD 10 SAMMU VASAKULE JA VÕTKE MAJAD KA KAASA!"

Kui kõik naljad kõrvale jätta, siis mul on täpselt 3 ja pool päeva, et need piletid kõik valmis teha ja selgeks ka õppida, sest see tobe lootus, et ma Roomas eksamipileteid kordan, on küll idiootsus. Ma kavatsen kõik need neli päeva lihtsalt ilus olla, palju pilte teha ja pastat süüa. After all, ma olen viimased 3 nädalat dieedil olnud (ja peaaegu 4kg alla võtnud!!!!) lihtsalt selleks, et ma saaksin lõhkemiseni pastat ja pitsat süüa ja vahelduseks elu armastada.


Mul tuli praegu meelde, et ma olen nii odav, et mu lõpukella kostüüm maksab 2€. KAKS EUROT! See on peaaegu sama palju kui arbuusi kilohind hetkel. Muidugi, kahe eurot eest on kostüümi rohkem kui küll, aga mul lihtsalt juhuslikult joppas ja ma sain kaltsukast ühe euro eest peaaegu tutika Zara pintsaku, mille selga istuvus on siit maailmast väljaspool ja selle juurde ka ühe euro eest täiuslikult sobiva River Islandi seeliku ja kingad on mul juba mõnda aega olemas olnud. Eks ma siis kunagi, kui lõpukellal ära käin, näitan kostüümi ka.

Aga, et kogu see kostüümidraama veel odavam oleks, siis mu päris lõpukostüüm maksab ka nii 10€ või natuke peale, sest mul õnnestus Paavli kaltsukast saada 4€ veel üks peaaegu tutikas Montoni pintsak, mille juurde tulevad püksid (mille puhul ma ainult natuke kanga eest pean maksma) või siis seelik, mille ma ühest teisest kaltsukast ka 4€ eest sain. P I D U!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar