benjamin clementine on tõeline armastus

Pühapäev, 4. juuni 2017


Lühidalt väike kokkuvõte mu elust viimase paari päeva jooksul.

Ma ei taha ega ürita mingilgi moel promoda alkoholi tarbimist, seda enam, et ma ise ei joonud varem üldse ja see paari lonksu võtmine on rohkem nagu viimase aja harjumus, et meeleheitlikult seltskonda sulanduda. Aga.. ma sõitsin täna 40 minutit bussiga, et soodushinnaga õlut osta ja mul on nüüd külmkapis nii palju õlut, et mul pole seda enam kuhugi panna.. Nii, et mu elu on saamas varsti selleks meemiks when I tell people I'm busy but I'm actually just cracking open a cold one with myself.

Igatahes erinevalt kõigist omaealistest olen ma nüüd töötu. Ma käisin terve aasta kooli kõrvalt tööl ja siis sai mul siiber ja ma andsin lahkumisavalduse sisse. Üks päev mu ema ütles mulle, et ta märkas, et ma hakkasin viimasel paaril nädalal, pärast lahkumisavalduse sisseandmist kooliga rohkem pingutama, mis on ühest küljest tõsi, aga teisest küljest on see lihtsalt selle pärast, et ma ei tahtnud aasta lõpus tervet hunnikut puudulikke hindeid saada ja tegin ära kõik kohustuslikud asjad, mis mul seniajani tegemata olid jäänud. Muidugi positiivne on see, et kõik mu (minimaalne) suur vaev tasus end ära ja oma klassist olen ma ainus, kellel hetkel kõik hinded korras on.

Suvi tuleb. Mul on umbes täpselt 2 sõpra, mõlemad Eesti teises otsas ja inimene kellega mina tegelikult tahaksin aega veeta, ei taha minuga ilmselt tegemistki teha. Ei teagi kohe, kas end läbi suurendusklaasi põlema süüdata nagu sipelgat või ära uputada.. 

Aga et mitte nii negatiivsel toonil lõpetada, siis käisin ja proovisin täna esimest korda bodypumpi. Ilmselt teate isegi, et see on täpselt see, millena see kõlab - pumpamine. Teed kangiga kükke ja pumpad rinnalt ja säärane värk. Olgem ausad, mu tagumik annab juba praegu tunda ja ma kardan, et homme hommikul on veel hullem.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar