read books and do squats - grow your mind and butt

Teisipäev, 6. juuni 2017

Ideaalis väike vahekokkuvõte mu kõige olulisemast uusaastalubadusest - saada elu parimasse vormi.

Olgem ausad, ma kirjutan seda postitust voodist, kus ma parasjagu juustu mugin (häbi mul olgu) ja pinterestist fitness goale vaatan. Kuna ma olen professionaalne vabanduste leidja, siis voodis laman ma selle pärast, et kogu mu keha on pühapäevasest bodypumpist ikka veel hell (esimene bodypump - rip mina) ja juustu söön ma, sest i fucking love cheese ja ausalt öeldes sööksin ma juustu ilmselt igaks söögikorraks.

Tegelikult ma tahtsin rääkida sellest, et ma enne Big Tastyt (jep, vähe sellest, et ma juustu mugin, käisin ma täna mäkis.. shame, aga mul on selle kohta ka vabandus) süües mõtlesin, et äkki peaks ka fitnessblogiks ära minema, sest suure osa mu ajast võtab niikuinii enda alla trenn ja jällegi, tõele otsa vaadates on see ainus huvitav asi, millest mul rääkida on. 

Ma olen oma sõprade hulgas nüüd juba nagu treeningguru, kes kogu aeg trenni tõttab, mis tegelikult paljusid üllatab. Üks mu klassiõde ei uskunud, et ma trenni teha võiks, sest tema arvates ma olen olnud elupõline paadunud trennivihkaja (ausalt, ma ei vihka sporti ega trenni tegemist, mulle ei meeldi lihtsalt jooksmine ja no enamik kehalise kasvatuse tunde, millest inimestele säärane mulje on jäänud, on pidev jooksmine, aga ma lihtsalt ei ole jooksmise jaoks loodud).

Igatahes ma nüüd olen hetkeks tõsine ja räägin, mis päriselt toimunud on. Olen ma nüüd juba veebruari lõpust saati trennis käinud ja trenni teinud (tulemused, mida ma ise näen annavad tõestust, et ma tõesti teen trenni ka). Kuna ma avastasin üsna alguses, et jõusaal ei ole päris minu teema (see loodetavasti muutub), olen ma siiani rühmatreeningutele truuks jäänud ja hästi aktiivselt combatis ja joogas käinud. Alguses käisin balances ka, aga ma ei olnud väga suur uue kava fänn, seega ma viimasel ajal jätsin selle pigem vahele ja keskendusingi combatile ja toningule ning joogale. Kohe kui lihasvalu järgi annab, kavatsen ka rohkem bodypumpis käima hakata, sest combat ja jooga on mind viimasel ajal natuke ära tüütanud, aga õnneks tulevad varsti uued kavad. Ja päris ausalt tahaks ma küll jõusaali millalgi juurde võtta, sest ilmselgelt ammendavad ka rühmatreeningud end ühel hetkel (mitte, et ma nendes käimise lõpetaks).

Ma ei ole otseselt ühtegi eesmärki seadnud peale selle, et noh, tahaks alasti hea välja näha (milleni ilmselt läheb veel veidi aega) ja ma tõesti tahan "killer" jalgu ja kenat tagumikku (milleni loodetavasti läheb märksa vähem aega, sest ma juba näen, et mu jalad on siredamad ja tagumik rohkem perky). Ses suhtes, et mul on olemas ka visuaalne goal, milleni ma jõuda tahan, aga ma ei ole märkinud üles ühtegi kaalunumbrit ning põhimõtteliselt käib kogu mu arvestus tuntavate ja silmaga nähtavate eesmärkide järgi.

Anyway, homme lähen panen end Arctic clubis kirja ja siis vaatab, mis saama hakkab. Tahaks ikka septembris kõiki klassikaaslaseid üllatada, milline bomb ass bitch minust suvega saanud on jne. Aga ma lähen vaatan nüüd Prison Breaki edasi ja kergelt öeldes ignoreerin seda "mõistuse kasvatamise" osa postituse pealkirjas, sest Prison Break on sõltuvust tekitav ja McCarthy loodetavasti ei pane mulle pahaks, et "Tee" natuke aega seisab.


I will reach my weight (Healthy BMI) and fitness goals (Run 4 miles 5 times/ week) and maintain the healthy lifestyle changes that got me there.:       pinterest: @mylittlejourney | tumblr: @toxicangel | twitter: @stef_giordano | ig: @stefgphotography:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar