new in: Adidas Adi-Ease Premiere ADV, sest ma olen tossusõltlane

kolmapäev, 2. august 2017

Ma olen see inimene, kes tunneb, et tal pole kunagi piisavalt jalanõusid.. Õigemini viimasel ajal on mul tunne, et mul pole piisavalt tosse.  Ma müüks vist enamiku oma riideid maha, et veel tosse osta. Tehniliselt on mul ühed sisetreeningute ja ühed välitreeningute jaoks, ühed Nike SB Solarid, mida ma enam-vähem kõigega kannan (heck, ma käisin nendega isegi uurimistööde kaitsmisel), ühed, mis on niisama trööpamiseks (ma teen nendega remonti hetkel ja homme hakkan seinu värvima) ja ma tundsin ikkagi, et mu elust on puudu ka üks paar Adidase Skateboarding tosse. I just love sneakers, okay?

Tegelikult on nende tossudega üldse naljakas lugu. Nimelt pole need esimene paar tosse, mis ma sel nädalal ostnud olen. Sattusin esmaspäeval Adidase Outletpoodi Tondil ja seal mõnda aega ringi uidanud, leidsin ma ühed Adidas Neo tossud, mis mulle meele järele olid ja ma otsustasin need ära osta. Haarasin siis 40,7 suurus karbi kaasa ja ostsin ära. Aga kõige parem osa oli see, et karbi peal oli kirjas 22,95, aga kassast läbi lastes oli tossude hinnaks ainult 9,95!!!! Tuttuuued Adidase tossud ja maksavad vähem kui 10 eurot? Ainult, et tuli välja, et 40,7 suurus karbis polnudki 40,7 suurus tossud ja ma lihtsalt ei pannud seda tähele ja tulin koju 42,7 suurus tossudega, mis õnneks sobisid mu emale. Aga kuna mina jäin nüüd oma tossudest ilma, siis mu ema lubas mulle uue paari osta ning me läksime järgmisel päeval tagasi Adidase poodi. Ja siis me ostsime mulle need. 

Mudel on veidi imeliku nimega Adi-Ease Premiere ADV. Paar on must-valge ja traditsioonilise kolme-triibu disainiga külgedelt. Tossunina on tikanditega, ja kuigi ma ei näe sel mingit eesmärki, siis minu arust on see päris kena kaunistus. Ainus asi, mis mulle päris meelejärele pole, on see, ma täiega fännan Adidase puhul seda cloud-foam tekstuuri, millega nad sisetallad täidavad (eelkõige just treening- ja jooksujalatsite puhul), aga selle paari puhul see puudub. Sellegi poolest pole toss jalas ebamugav ja kuigi mulle meeldib cloud-foam, ei igatse ma selle puudumist, ja mingil määral on ka sellel paaril sellist pehmet vetruvust, mitte siiski cloud-foami tasemel.


Teistel teemadel, siis kui aus olla, siis ma tahaks lihtsalt kuskile minna ainult selleks, et need nüüd jalga panna, aga kurb reaalsus on see, et ilmselt ei jõua ma selle nädala jooksul trennigi, sest eile me koristasime terve päeva, täna panime terve päeva tapeeti ja seinakatet seina, õhtul panin ma üksi mõnda aega parketti, aga siis mu selg hakkas pidevast kükitamisest tunda andma ja ma kerisin end voodis kerra, et "Konte" vaadata. Võimalik, et paari päeva jooksul saab remondiblogi, sest ma olen mõned pildid klõpsinud.

3 kommentaari:

 1. 40,7, kui naljakas suurus :D aga mis need uued maksid? hullult lahedad!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. aa, mul endal on tossudega see värk, et ma olen hullult mõjutatav :D nagu varem ma tahtsin hullult omale nikesid ja siis ma ostsin need. ja siis need ei olnud enam nii lahedad ja ma vaatasin, et fakk, conversed on ikka lahedamad. ja siis ma ostsin need (okei, nende kahe ostu vahele jäi terve aasta, aga u get the point) ja siis ma vaatasin, et fakk, vansid on veel ägedamad, aga nende jaoks mul raha enam ei olnud :D ja nüüd ma vaatan, et fakk, need adidased on ka päris ägedad.. oeh :D

   Kustuta
  2. Adidasel on see suurus 40 2/3, mis ümardatult on 40,7 ja see istub mulle kõige paremini jalga. On küll naljakas number :D Hind oli veidi krõbe 39,95 ja kahjuks oli tegemist viimase paariga. Küll aga oli saadaval üks sarnane paar :)
   Ise unistan ka Vansidest (üleni mustad ja kõrge äärega on mu unistuste paar), aga hind on isegi allahindluste ajal soolane 60+ eurot ja nii palju ma siiski ei raatsi tossude peale raisata. Kuigi ühe korra nägin Soomes Vansi poes 40 euroga täpselt sellist paari, aga suurused hakkasid 43st ja mul on 40 suurust vaja :(

   Kustuta