ma olen paks!?

Esmaspäev, 11. september 2017

Vasakul 2015 juuli ca 105 kg - paremal 2017 aprill ca 75 kg.
Samad poosid since 1998
Ma olen nii kaua kui ma mäletan paks olnud. Kunagi olin veel paksem ja mu kaalunumber näitas kolmekohalist arvu, aga iseendalegi üllatuseks õnnestus mul poole aastaga peaaegu 30kg alla võtta ning jõuda enam-vähem normaalsesse kaalu ja end isegi täiesti kõhnana tunda, mis oli küll esimene kord mu elus. See kahjuks ei kestnud kaua, sest mulle läksid küll viimaks 12 suurus püksid jalga ning mõne arvates olin ma täitsa vinks-vonks peenike valmis, aga ma sain aru, et iseenda mõistes olen ma skinny-fat. Ilmselt olen ma seda praegugi oma 10 suurus pükstesse pressides (jk, ma kannan endiselt enamasti 12 suurus pükse, sest i have gained some boooootyy ja mulle meeldib pükse kandes hingata), lihtsalt natukene enam toonitud.

Ja siis eile, kui ma olin 5 lõhesaia ära söönud, mõtlesin ma, et peaks ehk dieedile minema (ma sõin need lõhesaiad siiski terve päeva vältel, mitte korraga; ega ma loom ei ole). Ma tegelikult isegi ei tunne, et ma peaksin otseselt dieedil olema, sest mõõtmetelt olen ma oma 81 kg juures väiksem kui ma olin 75 kg juures, aga ma tunnen end raskena. Või noh, ma ei tunne end ka otseselt raskena ja ma ei lase end üldiselt ka kaalunumbrist eriti mõjutada, sest kaal on midagi, mida ma teadlikult väldin, ja ei kaalu end ka üldse (va korra iga paari kuu tagant), aga nüüd kui ma kaalusin ja jälle seda 8ga algavat arvu nägin, tundsin ma end kohe eriti mammutina ja pidin kontrollima, kas mu 10 suurus viigipüksid ikka lähevad mulle veel jalga. Läksid küll. Ilmselt see teadmine, et kaalunumber on 81 kaalub mind märksa rohkem alla kui peaks. Pool sellest kaalunumbrist on ilmselt see teadmine ise, et ma nii raske olen, mitte kaalusegu pekist, lihasest ja luudest. 

Aga teate, mis on tore? Ma avastasin täna hommikul jopet seljast võttes, et kui ma käe kerge pinge alla panen ja seda liigutan, teeb mu biitseps neid imeasju, mida mulle endale hullult toonitud härraste puhul katsuda meeldiks. Lasin klassiõdedel ka katsuda, sest mul oli vaja oma  suurt uhkustunnet, mida ma oma relvade üle tundsin, teistega jagada. See andis ka võimaluse veenduda, et ma siiski ei kujuta seda ette ning mu biitseps-gainz ilmutab end ja teate, ma ei saaks enda üle hetkel rohkem uhke olla. Ja õhtul magama minnes olen ma siiski iseendaga õnnelik ja ma ei teagi kohe, kas see paar kilogrammi väiksem kaalunumber saaks mind kuidagi veel rahulolevamaks muuta. Ilmselt saaks. Aga bikini body 2k18 here i come! 

6 kommentaari:

 1. Tubli. Ja sa pole üldse paks😉

  VastaKustuta
 2. issand, sa näed 10 kg kõhnem välja kui mina :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aga nii palju kui mina tean, olen ma ka 10cm pikem. :D

   Kustuta
 3. Näed väga HOT välja küll, kuidagi enesekindlam ja säravam, mis sest numbrist. + mulle v meeldib su trennijutte (vahel) lugeda, kuidagi hästi saan samastuda.

  VastaKustuta
 4. Aitäh! Mulle endale meeldib trennijutte kirjutada ka :D

  VastaKustuta