retsist + pammmöllu

Laupäev, 7. oktoober 2017

Mu koolis toimus siis reedel viimaks rets ja ma pean nentima, et üritus polnud pooltki nii alandav või jube, kui ma seda kokku luuletasin. Enamasti muidugi selle tõttu, et me ei saanud peaaegu millegi jaoks luba ning rets piirdus lõbusate seltskonnamängude, kostüümide ja näomaalingutega.

Viisin hommikul klassiõe palvel läbi hommikuvõimlemist rebastele - karjusin ruuporisse ja käskisin neil kosmonaute teha. Suht selline tunne tekkis, et "ema, appi, ma olen koolikiusaja!", sest ma ise oleks küll pigem otsad andnud, kui kastese muru peal kosmonaute teinud, nii et avalikud vabandused kõigile, kes vihkasid kosmonaute ja vihkavad nüüd veel rohkem. Ma olen mõttes teiega!

Pärast seda läksid kõik tundi ja pärast teist koolitundi panime aatriumis peo püsti ja hakkasime seltskonnamänge mängima. Enamik olid pigem sellised naljakas-tobedad, mida ikka sünnipäevadel mängitakse, seega oleks minust veidi imelik sellise asja suhtes negatiivselt meelestatud olla. Pärast seda oli kahoot ja dance-battle, mille jaoks klassid valmistasid ette 6-7 minuti pikkuse tantsukava meie poolt ette antud lugude saatel. Ja siis sõime me torti. Oligi rets läbi. Ei midagi hullumeelset ega alandavat.

Shoutout mu väga meeldivale rebasele. Sain päras kommentaare, et mul oli kõige graatsilisem rebane, kes nägi ka kõige kenam välja. Ta heldelt andis mulle õhtul hiljem ka teada, et ma olin kõige parem jumal, seega tänks - kui sa loed seda, siis olid sa ka kõige parem rebane.

Mina oma rebasega, hello. Minu outfit: särk H&M, seelik Lindex ja ketsid Adidas. Rebase outfit: särk Hot Topic, pükskostüüm Paavli kaltsukas ja retuusid Nike.

Disclaimer järgneva teksti kohta: Tegemist pole alkoholireklaamiga. Mina pole süüdi, kui minu nohiklikud möllukogemused tekitavad teis tahtmise midagi kangemat juua.

Kui aus olla, siis pärast retsi tulin ma koju magama. Ärkasin umbes 3 tundi hiljem üles selle peale, et mu isa tegi ettepaneku, et ma läheksin vennaga burksi tooma, seega me siis jalutasimegi 4 km, tõime kebabi/burksi/mida kellelegi. Umbes poole tee peal kirjutas mu klassiõde ja küsis, et kas ma retsipeole lähen. Pean ausalt nentima, et minu idee retsimöllust oli kodus Marilyn Mansoni uut albumit kuulata ja Stephen Kingi lugeda, aga kuna ta nii kenasti palus ja mul oli tegelikult olemas ka pilet (ma tahtsin väga võita gaseerimata vett firmalt Absolut), siis otsustasin ma kohale minna.

Ma pean nentima, et see oli kõige esimene koolipidu, kus ma üldse käisin, sest ma pole eriline peoloom ja mu idee rajust möllust on.. üksi kodus metalmuusika saatel ringikarglemine (also known as dancing) ja raamatute lugemine.

Mu peole minek oli üldse ilmselt umbes poole huvitavam, kui pidu minu jaoks olla tõotas, sest ma jalutasin peaaegu kahe rongipeatuse kaugusele kodust, et klassiõele Coca-Colat osta, jäin siis napilt rongist maha ja pidin 20 minutit järgmist ootama. Seal rongipeatuses passides käis mul mitu korda peast läbi mõte, et võiks koju tagasi lihtsalt jalutada ja ma oleks õnnelik, aga kuna ma mingil veidral põhjusel armastan iseenda piinamist, siis ma siiski ootasin rongi ära. 

Seejuures tegin ma omale pimedas kell 9 õhtul meigi kõigest, mis ma seljakotist leidsin - see tähendab üks halli värvi kreemjas lauvärv ja üks must jumbopencil, mida ma tavaliselt smokey eye jaoks kasutan. Blendisin ma muidugi kõike näppudega, sest ma ei kanna ühtki kasutuskõlbulikku riista peale kahvli kotis kaasas. Peab nentima, et tulemus oli.. päris jube. Selline tunne, et 2000ndate emokultuur rawr xD xoxo oli tagasi tulnud ja end esimese peatuspaigana mu näkku kleepinud, aga ma ei saanud seda jumbo pencilit enam maha ka, seega ma nägingi välja nagu kurb panda.

Kohale jõudes oli möll juba peal ja arvestatav hulk inimesi oli oma möllutamisega jõudnud nii kaugele, et nad olid juba pooleldi nokkis. Kuna ma ei joo, siis ma mõtlesin, et sitta kah, ja läksin hoopis tantsima. Ma tantsisin põhimõtteliselt neli tundi. N E L I T U N D I. Pigem vist siiski kolm. Kõigiga. Igasuguse muusika saatel (põhiline lugu oli muidugi 5MIINUST - Erootikapood, mida lasti õhtu jooksul oma sada korda). Lubasime ka ühele kutile euro maksta, kui ta kogu loo peast ära laulab ja ta olekski laulnud, aga laul pandi poole pealt kinni lol.

Ja noh, siis ma seal tantsisingi ja ajasin juttu. Ma leemendasin õhtu lõpuks nii räigelt, nagu ma oleks jalapäevale kardio järgi teinud ja mul lihtsalt voolas higi mööda selga, nägu ja käsivarsi alla. Mult küsiti päris palju, kas ma olen ikka kaine (rohkem olid üllatunud, et ma üldse kohale olin läinud) ja vastus oli jah, sest ma ei arva, et iseenda nautimiseks peaks ilmtingimata täis olema. Kõik sõltub meeleolust, sest pidu on tore ka kaine peaga, kuni sa oled valmis asja nautima.

Kell üks sai minu jaoks pidu läbi, sest inimene, kellega ma koju pidin saama, ei viitsinud kauem olla. Koju sain ma põhimõtteliselt twitteri followi eest. Tore on twitteris kuulus olla. Tänaval sai muidugi veel möllu, sest üks klassivend sidus mu paelad kinni ja teise klassivennaga tantsisin ma tänaval valssi Adele'i saatel (tema oli Adele) ja siis sai koju. Pidu läbi.

Hommikul ärgates oli küll selline tunne, nagu ma oleks poolmaratoni jooksnud - jalad, käed, kael ja üleüldse kogu keha valutas. Tahtsin bodypumpi jõuda, aga ma olin Haabersti ringil nii pikalt ummikus, et trenn hakkas enne peale, kui mina ristilt liikuma sain.

Sai ikka rabatud küll. Tutulutu pammmöllu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar