and I say, hey yeah yeah, hey yeah yeah, what's going on?

Teisipäev, 1. mai 2018


Läksin eelmisel nädalal selja treenimisega veidi liiale ja tõmbasin kolmapäeval oma õlanuki liigesest välja, tänu millele ma nii.. tänaseni välja öösel põrguvaludes olin. Kõige hullem oli see, et ma sain kätega vabalt laperdada nagu tuuleveski ja kui ma oleks tahtnud, oleks ilmselt vabalt ka kätekõverdusi teha saanud, aga iga mikroliigutus tegi nii suurt valu, et ajas kohe nutma. 

Mu ema teatas muidugi juba reedel, et võin trenni küll minna, et jalgu treenida või ujuda ja loll ennasthävitaja nagu ma olen, ma muidugi läksin ka, esmalt plaaniga ujuma minna, hiljem treenisin siiski bandiga jalgu, mille peale mul valu ka alaselga lõi. Õhtul selga valutades ja Rahvabändi vaadates ma siis googeldasin, et mida teha alaseljavalude puhul ja lõpetasin kuskil beebifoorumis, kus rasedad üksteisele nõu andsid, ja kõik soovitasid ujumist, sest see lõõgastab kõige paremini selga. Muidugi, mida ma hommikul teinud olin, oligi ju Arcticusse minemine, et ujuma minna, aga kohale jõudes oli basseinis mudilaste ujumistund ja ma tundsin end üleliigse lülina nii, et ma läksin treenisin jalgu ja läksin siis koju tagasi.

Nõnda ma siis olengi reedest saati teki sees ja lihaslõdvesti mõju all "Project Runwayd" vaadanud ja ma olen suisa kaks hooaega ära vaadanud nii, et kohe lõpetan kuueteistkümnenda hooajaga. Ma pean nentima, et see on tõesti üks mu lemmiksarju, mida vaadata. Ma olen üldse suur fänn, kui andekad inimesed üksteisega võistlevad ja "Project Runway" pole mingi erand. Mis aga selle sarja teistest talendisaadetest paremaks teeb, on fakt, et see on kuusteist hooaega kauneid kleite ja toretsevaid homoseksuaale ja see on imeline. See on kõik, mida ma elult tahan. 

Aga nagu kõik teavad, siis varsti on kool läbi ja viimased kaks päeva olen sellega seoses oma lennule lõpuraamatut organiseerinud, mis on lihtsalt täielik nokkimise töö. Esmaspäeva hommikul, kui ma alustasin, olin ma lausa nii sees, et keetsin omale kohvi, aga unustasin seda juua, ning hommikusöögini jõudsin ma ka alles kell kuus õhtul. Selleks ajaks olin ma jõudnud teha umbes 25 inimese lehe ja raamatu kolm korda ümber kolinud, sest küll rikkus üks lehekülg fotode kvaliteedi, küll jooksis teise lehe programm vahetpidamata kokku ja jättis mu nõutult mossitama ja mõtlema, kui kaua ma suudan veel lugeda kirjeldusi, mis ütlevad "aus, hooliv ja sõbralik klassikaaslane" ilma, et mul tekiks soov laua tagant püsti tõusta ja peaga mitu korda tugevasti vastu seina joosta. 

Kõnetades aga elevanti ruumis, siis alates tänasest on avatud Eesti Blogiauhindade hääletus ja ma ei paneks tegelikult üldse pahaks, kui keegi minu poolt aasta uustulnuka kategoorias hääletaks. Kui ma midagi võidan, siis ma ausalt loosin midagi välja.. ja kui ei võida, siis peate ootama kuni ma 20 000 külastajat täis saan ja midagi välja mõtlen.

Ahjaa, minust sai pühapäeval ka teist korda Eesti teine kiirusautomudelismi Rally mudeliklassis ja 12.mai on Eesti Meistrivõistlused tulemas nii, et loodame, et mu mootor selleks ajaks ikka kohal on ja mu teine mudel sõitma saab. Yasss!

no kes see paneb musta rinnahoidja valge särgi alla

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar