coca-cola zero maitseb palju koledamalt kui coca-cola

Reede, 31. august 2018

Ma olen septembrist alates dieedil, mille nimi on "ma olen vaene, aga õnneks mul ongi vaja kaalust alla saada". 

Olen end praeguseks hetkeks tudengilinna sisse seadnud ja võib-olla on see esimest korda üle miljoni aasta, aga ma päriselt ka ootan kooli minemist. Oma osa võib kindlasti mängida see, et mu toanaaber juba nühib koolipinki ja veedab suurema osa oma päevast koolis, samal ajal kui mina lihtsalt hängin ühikatoas nagu see töötu sõber noortefilmidest, kel kuskil mujal olla ei ole. Teisalt on praeguseks kadunud kõik kahtlused, mis mind veel eelmisel nädalal valdasid, ja mu süda või misiganes organ ütleb mulle, et ma lähen enda jaoks õiget asja õppima.

Kellegi kohta, kes pole elus kordagi kodust eemal olnud kauem kui nädal, olen ma enda arvates küll siiani üsna hästi kohanenud. Samas ma olen ühikast nii vähe väljas käinud (neli korda täpsemalt) ja me oleme siiani peamiselt toanaabriga kahekesi siin olnud (sest keegi teine pole tulnud lol) ja kolme päeva järel on veel vara öelda, kas minust saab lõpuks uues keskkonnas normaalne inimene või jään ma samasuguseks idioodiks nagu ma ikka ennemalt olnud olen.

Eks me näe, eks me näe, eks me näe.. Laupäeval on Gen klubis muidu Marco Tasane ja JMKE ja minul on uued nahkpüksid, mis ma Tartu Humanast 2 euroga skoorisin, seega elu päris on lill.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar